Gdzie kupić samochód??>

Do dzisiaj salon samochodowy Białystok jest najlepszym miejscem na kupienie nowego i używanego auta. Chociaż w internecie można znaleźć setki, jeśli nie tysiące, ofert sprzedaży samochodów od prywatnych właścicieli, to warto jest zwrócić uwagę na ofertę salonów.

Mit handlarza


W powszechnej mentalności pokutuje mit handlarza jako oszusta, który będzie chciał sprzedać dowolne auto. Prawda jest jednak zupełnie inna. Prywatni właściciele sprzedający własne pojazdy niechętnie zgadzają się na jazdy próbne, czy też sprawdzanie pojazdów na stacjach diagnostycznych. W przypadku handlarzy sprawa jest zupełnie inna. Większość aut jest już wcześniej diagnozowana, a doświadczeni handlarze znają się na samochodach i chcą budować zaufanie klientów, by ci do nich wracali.

Dobre ceny


Salony samochodowe Volvo NordAuto zwykle dostosowują swoje ceny do wartości rynkowej. Dzięki temu już idąc do dealera wiemy, czego się spodziewać jeśli chodzi o cenę samochodu. Raczej nie zaskoczą nas zawyżone ceny, które będą tłumaczone garażowaniem samochodu na zimę, czy umieszczeniem w samochodzie nowych części po kosztach. Handlarz wie, że auto musi być sprawne, a części wymienia właśnie po to, by klient był zadowolony z dokonanego zakupu.
Tags: